H2O

Staff Roster - 2019

Recommended Posts

Wolf[SB] has been recruited as a Trial Administrator [7/2/2019]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lord Rage Wolf has resigned as a Community Manager [7/4/2019]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[SvT]Fateh has been promoted to Server Administrator [7/5/2019]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rec_Hawk has been handpicked as a Trial Administrator [7/7/2019]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[SvT]StoneCold has resigned as a Supervisor [7/7/2019]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[SvT]DarkZero has been promoted to Supervisor [7/7/2019]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[SvT]Rey[SNC] has been Accepted as Trial Administrator on 7/9/2019

Share this post


Link to post
Share on other sites

[SvT]Blacky_ has resigned as a Assistent Manager [7/15/2019]

Edited by Swanson

Share this post


Link to post
Share on other sites

[SvT]Rey[SNC] has been removed as a Trial Administrator [7/16/2019]

[PRO]Juice[SvT] has been removed as a Trial Administrator [7/16/2019]

[SvT]DarkZero has been promoted to Assistent Manager [7/16/2019]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[SvT]Epiphany has been accepted as a Trial Administrator [7/18/2019]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[SvT]Impulse has been promoted to Senior Administrator [7/18/2019]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.